Et kreativt drevet kommunikasjonsbyrå med fokus på å bygge sterke bedriftskulturer. Vi skaper resultater gjennom å være bindeleddet mellom strategidokumentene og hva som skjer i organisasjonen og i markedet.

Andreas Kvernflaten

Daglig leder

+47 918 31 411andreas@ystory.no

Pål Jespersen

Kreativ leder

+47 976 58 075pal@ystory.no

Michael Goksøyr

Tekst og konsept

+47 970 81 991‬mg@ystory.no

Anna Vaagland

Senior AD

+47 980 78 935‬anna@ystory.no

Kristoffer Johnsrud

Prosjektleder

+47 984 49 816kristoffer@ystory.no

Jan Abild

Pedagog og instruksjonsdesigner

‭+47 400 64 055‬jan@ystory.no

Astrid Kløve-Graue

Tech Lead

+47 ‭934 42 647‬
astrid@ystory.no

Celine Gjertsen

Prosjektleder

+47 ‭928 82 887‬
celine@ystory.no

Ida törnqvist

Tekst og konsept

+47 ‭916 36 372‬
ida@ystory.no

Maria kanstad

Art Director

+47 ‭916 36 372‬
maria@ystory.no